Villa "Przy Plaży" w Trzęsaczu

Galeria zdjęć Trzęsacza i okolic

  • W Galerii znajdują są zdjęcia przedstawiające obiekt " Villa przy Plaży" w Trzęsaczu oraz Wybrzeże Rewalskie. Morze prezentuje się zupełnie inaczej o różnych porach dnia i porach roku. Dla wszystkich osób lubiących robić zdjęcia to szansa na utrwalenie niepowtarzalnych widoków: zachodów słońca, morskich burz i porannych mgieł.
    Podczas sztormu, Bałtyk często wyrzuca na brzeg różne przedmioty np. cegły z pochłoniętego na przestrzeni lat słynnego kościoła (na zdjęciu poniżej).

    Wdziędznym tematem do zdjęć są mewy, wystarczy wziąć ze sobą aparat i stare pieczywo.
    Blisko jest także port rybacki w Rewalu i Latarnia Morska Niechorze, przez wielu uznana za najpiękniejszą na polskim wybrzeżu. Z latarni rozpościera się niesamowity widok. W Trzęsaczu można też zrobić ciekawe zdjęcia paralotni, małych samolotów, quadów, koni z pobliskiej stadniny. Organizowane są też koncerty w Trzęsaczu i w Pobierowie.

  • Można również pokusić się o dłuższą wyprawę samochodem ok. 40 km na zachód do Międzyzdrojów: rezerwat żubrów, molo, Wyspa Wolin z Jeziorem Turkusowym (pozostałości wyrzutni rakiet V2 dla fanów militariów) to wyprawa raczej na cały dzień.

  • Innym ciekawym miejscem na wyprawę jest Kołobrzeg: latarnia, miasto, Muzeum Wojska Polskiego.Wszystkie publikowane zdjęcia należą do właścicieli Villi przy Plaży w Trzęsaczu nie mogą być wykorzystywane przez inne osoby bez pisemnej zgody.