Villa "Przy Plaży" w Trzęsaczu

Apartamenty do wynajęcia

 • Apartament nr 1 na parterze dla 4 do 6 osób z dwoma pokojami i osobnym aneksem/jadalnią.

  W pokojach: łóżko małżeńskie, dwa pojedyńcze łóżka i rozkładana sofa, telewizor z DVD, TV sat i sejf.
  Aneks kuchenny: lodówka, płyta ceramiczna, mikrowela, zlew, czajnik.
  Komfortowa łazienka: prysznic, umywalka i wc.
  Dostęp do pralki i suszarek.

  Apartament z wyjściem na drewniany taras, grill. Miejsce parkingowe na terenie obiektu (obiekt chroniony). Możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking.

  Apartament ze zwględu na brak barier architektonicznych chętnie wynajmowany również przez rodziny z osobami starszymi i przyjazny dla osoby na wózku inwalidzkim. 

 • Apartament nr 2 dla 4 osób - pokój z łóżkiem rozkładanym i aneksem kuchennym oraz pokój z 2 mniejszymi łóżkami.

  W pokoju telewizor z DVD, TV sat i sejf. Dostęp do pralki i suszarek. Apartament z wyjściem na drewniany taras, grill. Przedpokój z dużą szafą. Komfortowa łazienka: prysznic, umywalka i wc. Wszystko wysokiej jakości.

  Miejsce parkingowe na terenie obiektu (obiekt chroniony). Możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking.

 • Apartament nr 3 to nasz największy apartament położony na piętrze (podobnie jak apartament nr 1 na parterze)  i przeznaczony jest dla 4-5 osób.

  Składa się z 2 pokoi i dużego aneksu kuchennego z jadalnią. W jednym pokoju łóżko małżeńskie, w drugim 2 pojedyncze łóźka, w aneksie, jadalni rozkładana kanapa.
 • Apartament nr 4 położnony jest na piętrze i składa się z dwóch pokoi. Pierwszy zawiera aneks kuchenny z kanapą, a drugi dwa oddzielne łóżka. Komfortowa łazienka: prysznic, umywalka i wc.

 • Apartament nr 5 położnony jest na piętrze i składa się z dwóch pokoi. Pierwszy zawiera aneks kuchenny z kanapą, a drugi dwa oddzielne łóżka. Komfortowa łazienka: prysznic, umywalka i wc.